HİZMETLERİMİZ

İNŞAAT

Petra Yapı ülkemizin inşaat sektöründe faaliyet gösteren genel müteahhitlik firmaları arasında olan Petra Yapı, özellikle prestijli yapıların ve projelerin müteahhidi olarak ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

Düşük fiyata en iyi ürünü, en uygun ödeme koşullarıyla sunma felsefesiyle, her projede büyük resmi görebilen güçlü bir ekiple çalışıyoruz. Her zaman en uygun maliyeti hesaplayabilen, en doğru yapısal kararları alabilen, öngörüsü yüksek ekibimizle adım adım büyüyoruz.

Başından itibaren en iyi fiyata en yüksek kaliteyi temin etme felsefesiyle yola çıktık. Bunu gerçekleştirmenin yollarından biri de, müşterilerimizle geleneksel müşteri / mimar / müteahhit rollerinin ötesine geçmektir. Eğer tasarım hizmetleri, hak ve onayları veya proje yönetimi için doğru firmayı arıyorsanız, Petra Yapı ile iletişime geçin. Bizi arayın ve size uygun şartlarımızla karşınızda olalım.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevirimi destek alın. İletişim formunu doldurmanız veya kurumsal hattımızı aramanız yeterlidir.

İletişim Formu
0(212) 295 85 98
0530 147 66 56
Yeni projelerimizden bilgi edinmek ister misiniz?
İletişime Geç