KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Petra Yapı 2007 yıllardan bugüne kadar Yurt Dışı ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, konut, işyeri, otel, okul, avm ve plaza projeleri ile faaliyetlerini yürütmüştür. Uzmanlaştığı konut sektörünü temel alan olarak belirlemiş ve sadece bu alanda kaliteyi hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

2007 yılından bugüne sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi sayesinde sektöründe fark yaratarak büyümüştür.

Petra Yapı; estetik,teknoloji ve konfor ile birikim ve deneyimini birleştirerek imza attığı tüm projelerinde satıştan sonra da her zaman yatırımcılarının yanında olmuştur.

Firmamız teknolojiyi önemseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürütmektedir. İnşaat kültürünün uzun yıllar da kattığı tecrübe ile birleştirerek sektöründeki konumunu sürekli güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevirimi destek alın. İletişim formunu doldurmanız veya kurumsal hattımızı aramanız yeterlidir.

İletişim Formu
0(212) 295 85 98
0530 147 66 56
Yeni projelerimizden bilgi edinmek ister misiniz?
İletişime Geç