GÜNCEL HABERLER

Petra Blan’... Yatırımın en karlı hali.

Petra Blan’, modern yaşam konseptiyle size yüzme havuzu, kapalı otopark ve katlara asansörle çıkış imkanı, fitnes salonu, koşu, yürüyüş parkuru, oturma alanı ve 7/24 güvenlik hizmeti sunarken yatırımınızı kısa sürede kazanca dönüştürüyor.

İstanbul’un en prestijli bölgesinde lüks inşaat konseptinin uygulandığı, iş dünyasının tam kalbinde, Büyükderece Caddesi’nin hemen yanında, Seyrantepe’nin merkezinde inşa edilen Petra Blan’ projesi, depreme dayanıklı sağlam zemini, merkeze bağlantılı yolları, AVM’lere ve ana arterlere yakın olması ve sürekli gelişen ulaşım alt yapısıyla yatırım değerini benzersiz kılıyor. Satarken de kiraya verirken de yatırımcısına yüksek kazanç getirisi vaat eden yaşam projesi…

Petra Blan’, modern görünümü ve geniş blokların getirdiği estetik farklılıkla Avrupa Yakası’nın en dikkat çeken, yaşam merkezlerinden biri olacak. Konforlu ve manzaralı daireleriyle kente bir renk, yeni bir kimlik kazandıracak.

Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?

Size en yakın ofis / uzmanımızdan çevirimi destek alın. İletişim formunu doldurmanız veya kurumsal hattımızı aramanız yeterlidir.

İletişim Formu
0(212) 295 85 98
0530 147 66 56
Yeni projelerimizden bilgi edinmek ister misiniz?
İletişime Geç