Yeni projelerimizden bilgi edinmek ister misiniz?
Bize Ulaşınız
SATIŞI DEVAM EDEN PROJELER
Petra Hakkımızda Logo

Petra Yapı 2007 yıllardan bugüne kadar Yurt Dışı ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, konut, işyeri, otel, okul, avm ve plaza projeleri ile faaliyetlerini yürütmüştür. Uzmanlaştığı konut sektörünü temel alan olarak belirlemiş ve sadece bu alanda kaliteyi hedeflemiş ve fark yaratmayı başarmış bir kuruluştur.

2007 yılından bugüne sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterileriyle kurduğu uzun soluklu güven ilişkisi sayesinde sektöründe fark yaratarak büyümüştür.

DEVAMI
"Doğru yapılmış bir bina, içinde bulunduğu tüm koşulları doğal, mantıklı ve şiirsel bir şekilde aşarak yükselir."

Sayılarla PETRA YAPI

1.416
Konut Sayısı

43
Proje

2.716
Ev Sahibi

1.416 Milyon ₺
Yatırım

güncel haberler
Kağıthane' nin değişen yüzüne yeni bir proje daha...

İstanbul' un değişen ve gelişen yüzü Kağıthane'nin merkezi konumunda olan ve dokusuna değer katacak ve Petra Yapı imzası taşıyacak bu yeni proje görücüye çıkacak.

DEVAMI
Petra Blan’ Seyrantepe yatırımın en karlı hali.

Petra Blan’, modern yaşam konseptiyle size yüzme havuzu, kapalı otopark ve katlara asansörle çıkış imkanı, fitnes salonu, koşu, yürüyüş parkuru, oturma alanı ve 7/24 güvenlik hizmeti sunarken yatırımınızı kısa sürede kazanca dönüştürüyor.

DEVAMI
Petra Blan' Seyrantepe Projesi Yükseliyor...

Benzersiz konum: Petra Blan’ Avrupa Yakası’nın en değerli, en işlek ve en önemli yeri olan Seyrantepe’de konumlanmış bir noktada yükseliyor.

DEVAMI